Vyšší odborná škola publicistiky je hrdým partnerem již šestého ročníku literární soutěže Ceny Ivony Březinové.
Nadační fond Gabrielis ve spolupráci s Národní knihovnou ČR, Vyšší odbornou školou publicistiky, literární agenturou MÁM TALENT, a pod patronací spisovatelky Ivony Březinové vyhlásil již šestý ročník literární soutěže Cena Ivony Březinové. Tématem aktuálního ročníku je Tajemství staré knihovny aneb co ukrývají zákoutí plná knih?
Přihlášky musí být odeslány nejpozději do 30. 4. 2024. Více o soutěži a jejích pravidlech zde.
Jednou z porotkyň soutěže je spisovatelka a scenáristka Markéta Dočekalová, která která působí na Publicistice jako odborná lektorka a vedoucí specializace a podporuje mladé autory v jejich kreativním psaní. S jejich tvorbu se můžete seznámit zde ProStory pro tvůrčí psaní.
Podívejte se na zprávu a fotografie z vyhlášení výsledků V. ročníku s názvem „Zase na poslední chvíli“. Vyhlášení proběhlo v září 2023 v prostorách Zrcadlové kaple v pražském Klementinu.